Współpraca z WAFP!

 Artyści   
Jeśli chcesz mieć pewność, że WAFP! zauważy twój nowy zespół, napisze recenzję świeżo wydanej EP-ki lub płyty – pozwól sobie pomóc! Napisz do nas i wyślij swoje nagrania, najlepiej w postaci dobrej jakości mp3 (zalecane 320 kbps) wraz z okładką płyty i krótkim info.

Mała prośba o charakterze technicznym: gdy już powierzysz nam swoją muzykę, nie wysyłaj co tydzień maila z pytaniem „kiedy będzie recenzja?” Odpowiedź będzie zawsze ta sama: NW*  :)

Nie recenzujemy płyt na podstawie streamingów.

Wtręt:
Zanim napiszecie maila, przeczytajcie czego nie pisać, żeby nas od samego początku nie zniechęcić.


 Wydawcy     
Zachęcamy do podjęcia systematycznej współpracy z WAFP! Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że albumy Waszych artystów będą recenzowane w terminie zbliżonym do premiery rynkowej, przesyłajcie je bezpośrednio do nas w postaci CD lub cyfrowej (mp3 320 kbps lub flac). Mile widziane również informacje na temat wydarzeń związanych z działalnością zespołów znajdujących się w Waszej „stajni”. Nie zobowiązujemy się do publikacji newsów - WAFP jest blogiem, nie serwisem informacyjnym.

Uwaga! Recenzujemy tylko muzykę polskich wykonawców oraz składów międzynarodowych mających personalne powiązanie z Polską. Prosimy nie dostarczać nam płyt zagranicznych, ponieważ nie będą one u nas opisywane.

Nie recenzujemy płyt na podstawie streamingów.

 Patronat medialny   
Jeśli jesteście aż takimi masochistami, by chcieć umieścić na swojej płycie brzydkie logo WAFP, piszcie! Warunek: wcześniejsze dostarczenie całego materiału w wersji elektronicznej (mp3, FLAC) lub na CD (może być przed ostatecznym miksem). Na podstawie odsłuchu materiału decydujemy, czy objąć płytę patronatem. Nie idziemy w ilość, tylko jakość, nie podpisujemy się na materiale, którego nie znamy, nie wierzymy w obietnice bez pokrycia, a piękne oczy nie robią na nas żadnego wrażenia :)

W zamian oferujemy: przyspieszony termin publikacji recenzji (w miarę możliwości na dzień premiery lub tuż przed premierą rynkową), przedpremierową prezentację wybranego utworu wraz z zapowiedzią albumu, ekspozycję okładki płyty przez miesiąc w dobrze widocznej części strony wraz z linkiem do wybranej strony (również sklepu internetowego).
Naszym patronatem objęte były płyty m.in.: Hotel Kosmos, Przepraszam, Organizm, The Spouds, Hellow Dog, The Lollipops, Neurasja oraz liczne koncerty i trasy koncertowe.

 Konkursy   
Jesteśmy otwarci na propozycje organizacji konkursów dla czytelników z drobnymi nagrodami rzeczowymi (płyty CD/DVD, wejściówki, karnety, książki). Zobowiązujemy się do uczciwego przeprowadzenia zabawy i ochrony danych osobowych uczestników.

 Współpraca redakcyjna  
Jeśli potrafisz i chcesz pisać o polskiej muzyce alternatywnej, zapraszamy Cię do naszej skromnej redakcji! Szczególnie poszukujemy recenzentów muzyki z gatunków:
  • jazz i okolice
  • szeroko pojęta elektronika (w tym muzyka taneczna na dobrym poziomie)
  • rozwojowe odmiany metalu (sludge, post metal itp.)

Jeśli dobrze się czujesz w którejś z podanych szufladek lub po prostu masz ochotę napisać ciekawą i rzetelną recenzję, która będzie pasować do profilu bloga – nie wahaj się użyć poczty elektronicznej i wyślij do nas swój tekst. Nie zapłacimy ci za niego (liczyłeś na to? We are sorry), gwarantujemy za to sympatyczną atmosferę i sporo możliwości poznawania nowych muzycznych zjawisk.

Stali współpracownicy mogą liczyć na dostęp do nowości wydawniczych oraz bezpłatne wejściówki na wydarzenia muzyczne.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem: wearefrompoland@gmail.com.

załoga WAFP!

*NW = nie wiemy

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni