27 czerwca 2007

Spokojnie, jesteśmy z Polski

Celem tego bloga jest śledzenie nowych płyt polskich zespołów, wyłapywanie nowych zjawisk, trendów, nowych talentów - wreszcie promowanie tego, co mamy dobre. Mimo narzekań na ogólną nędzę krajowego rynku muzycznego, ciągle wychodzą interesujące płyty, a młodzi ludzie wciąż zakładają kapele i próbują przebić się w świat ze swoją muzyką.

Coś drgnęło, coś zaczyna się dziać. Nasze zespoły wraz z emigrantami idą w świat. Zaczynają grać światową muzykę. Stają się ambasadorami naszego kraju.

Dlatego powtarzamy za Robertem Brylewskim: Don't panic, we are from Poland. Nie chcemy kraść waszych samochodów, nie podpalimy waszych sklepów ani nie zgwałcimy waszych żon. Spokojnie, jesteśmy cywilizowani:)

A to dowód - nasza muzyka!  [wafp]

7 komentarzy:

 1. to jest hasło Roberta Brylewskiego

  OdpowiedzUsuń
 2. tak, ale znalazł się na płycie tymona&transistors, a piosenkę skomponowali wspólnie brylewski i tymański. przeczytaj recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 3. w dziale mp3 znajdziesz autora tego hasła. jak pisze anonimowy nr1 - jest to Brylewski. z recenzji transistors nie wynika, że współlider Brygady je wymyślił. i, że masowa publiczność poznała je na płycie z 1982 roku.

  http://www.brygada-kryzys.art.pl/

  anonimowy nr 2

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie chcemy kraść waszych samochodów, nie podpalimy waszych sklepów ani nie zgwałcimy waszych żon.

  mów za siebie

  OdpowiedzUsuń
 5. mówię za siebie. a przynajmniej za ekipę tworzącą tego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No to zapraszam na www.taleofdiffusion.com
  Promujmy to , co z Polski, co wartościowe i niekonwencjonalne.

  OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni