14 lipca 2008

Musisz to mieć! Konkurs!

Uwaga, uwaga! Po raz pierwszy w historii bloga konkurs z nagrodami! Do wygrania wyjątkowe wydanie We Are From Poland Vol. 3 z drukowaną książeczką i brandowanym CD – prawie jak ze sklepu! Powstanie tylko 30 egzemplarzy tej płyty – wszystkie trafią za darmo do wybranych osób (z czego 15 do zespołów, które użyczyły swoich piosenek). Możesz być jedną z nich, ale musisz się trochę wykazać.

Konkurs polega na: 1) napisaniu relacji z dowolnego koncertu lub festiwalu, w którym autor wziął udział, albo 2) przygotowaniu fotoreportażu z koncertu lub festiwalu. Proste? No, nie całkiem, wiem, ale płyty powinny trafić do właściwych osób – tych, które naprawdę kochają muzykę. Pamiętaj, najważniejsze są twoje emocje. W relacji nie musisz rzucać tytułami czy porównaniami do dziesiątków innych zespołów. Opisz, co czułeś/czułaś uczestnicząc w koncercie. Co słyszały twoje uszy, co widziały twoje oczy. Spróbuj zamienić w słowa swoje wrażenia i uczucia. A jeśli wybierzesz wariant drugi, postaraj się zrobić takie zdjęcia, które zaciekawią, rozbawią, oddadzą najpełniej twoje wrażenia z bycia częścią muzycznego wydarzenia.

Konkurs trwa do końca wakacji. Swoje prace nadsyłajcie na adres:
wearefrompoland@gmail.com w temacie wpisując KONKURS. Autorzy najciekawszych dostaną płyty, a ich dzieła ukażą się na stronie bloga. Być może odkryjesz w sobie prawdziwą pasję i zechcesz dołączyć do teamu Don’t Panic?

Powodzenia! [m]


Uwaga! Uwaga! Aby uniknąć nieporozumień - blog dotyczy polskiej muzyki, więc nie nadsyłajcie relacji z koncertu np. Metalliki czy Lou Reeda! Jeśli piszecie relację z festiwalu, oczywiście warto wspomnieć o gwiazdach zagranicznych - ale pamiętajcie, chodzi głównie o polskich wykonawców!

1 komentarz:

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni