10 grudnia 2008

Alt Party Tour w Chorzowie - za jedyne 5 PLN


Może uda mi się być;) [m]

6 komentarzy:

 1. małe święto muzyki alternatywnej. kapele na wysokim poziomie, ale brak komercyjnych gwiazd, czysta alternatywa. liczę że na kolejnych edycjach pojawią się nowe zespoły

  OdpowiedzUsuń
 2. m, po czym będzie można cię poznać, żeby móc postawic piwo? ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. wolę pozostać incognito;) ale pewnie będę jednym z tych paru osób cykających fotki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. i co i co kto był? ja zajrzałam dziś do carpe diem gdzie grało clint eastwood i don't be a poor person. chyba będę wyczekiwać pojawienia się ich na większej scenie. trans ostatniego kawałka przepiękny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Clin't Eastwood urasta do roli koncertowych kilerów. Było tyle energii na i pod sceną że o mało Lesniczówka się nie rozleciała. DBAPP troche przydługawo, lepszy koncert był w Carpe. LTS coraz lepsi, jeszcze młodzi ale świetnie rozgrzali atmosfere.
  A Clin't nie ważne czy grają kantry czy death metal zawsze są po prostu klintem eastwoodem z dużym dystansem do tego co robią.
  Czekam (z tego co wiem nie tylko ja) z niecierpliwością na płytę. Cośtam przebąkują że w przyszłym roku, więc rozumiem że kontrakt już podpisany. Teraz tylko czekać na to w jaką podróż muzyczną nas zabiorą. Mam nadzieję że nie pójdą w jednym kierunku. To jeden z nielicznych zespołów które może nagrać płytę z każdym innym kawałkiem a która mimo to pozostanie spójna. Do dzieła! I oby więcej takich koncertów jak w Leśniczówce.

  OdpowiedzUsuń
 6. na imprezie pojawił się nawet sam Mietall Waluś

  OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni