26 lutego 2008

Vol.3 na wiosnę!

Miała być dłuższa przerwa, ale nie dało się, nałóg dał o sobie znać znaczącym ssaniem w okolicy trzustki (czy innego organu). We Are From Poland Vol.3 już w przygotowaniu! Jak w poprzednich edycjach spodziewajcie się niespodziewanego: będą rarytasiki od znanych i nowe dźwięki od nieznanych zespołów. Po dość masywnym i jednorodnym brzmieniowo zestawie z Vol.2, trójka zaoferuje bardziej eklektyczną mieszankę muzyczną. Na szczegóły jeszcze za wcześnie, ale na pewno każdy upatrzy sobie swoją ulubioną piosenkę.

Plany związane z oprawą plastyczną są dość ambitne, dlatego żeby nie zapeszyć, spluwam zamaszyście przez ramię. Przepraszam, kolego!

Dalsze informacje wkrótce. Zaglądajcie często i trzymajcie kciuki! [m]

5 komentarzy:

 1. tylko się nie śpieszcie z tym... :P

  OdpowiedzUsuń
 2. 'na wiosnę', a w przybliżeniu? (: bo wiosna to już się zaczeła, a tak teraz to chyba za szybko jak to żółty napisał (; pzdr

  OdpowiedzUsuń
 3. A własćiwe czemu za szybko ? Dobrego nigdy za wiele.

  pS gdzie jest nowe Lao Che ?

  OdpowiedzUsuń
 4. na wiosnę kalendarzową, czyli gdzieś tak w pierwszej połowie kwietnia. czy za szybko? no, no, jeszcze zaczniecie poganiać:)

  nowe lao che jest... w sklepie:) i pewnie prędko się nie zabiorę, bo jest tyle rzeczy do przesłuchania, że szok. mówmy serio. tylko perio. ale zapraszam na 7kettles, tam jak zwykle zaciekła dyskusja nad kontrowaersyjną recenzją plejera.

  OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni