12 maja 2008

Vol. 3 nadchodzi!

Pewnie parę osób czekało na tego newsa, więc proszę! Trzecia część kompilacji We Are From Poland jest już gotowa... prawie:) Ostatnie szlify, parę poprawek i... jeszcze trochę wybrzydzania i poprawiania. Tak, tak, dążenie do perfekcji to coś na kształt choroby, która rozwija się w sposób całkowicie niekontrolowany.

Dlatego Vol. 3 będzie jeszcze lepsza niż poprzednie odsłony. 15 świetnych piosenek w najlepszej jakości dźwięku, w tym kilka nagrań bardzo świeżych, a jedno nawet specjalnie zremiksowane na potrzeby kompilacji. Do tego wyjątkowa oprawa graficzna - po raz pierwszy pełna książeczka ze zdjęciem do każdej piosenki. Pracowaliśmy ciężko (tym razem we trójkę), aby zadowolić Was nie tylko pod względem muzycznym, ale też estetycznym. Oprawa graficzna ma swój specyficzny styl, nawiązując jednocześnie do klasyki... Ale odgadywanie inspiracji zostawmy do premiery.

Premiera? Już niedługo. Zaglądajcie, wypatrujcie. Nie podaję dokładnej daty, bo różne rzeczy mogą jeszcze wyniknąć ze współpracy trzech rozgrzanych od emocji głów. [m]

2 komentarze:

  1. Odpad_Atomowy13 maja 2008 11:29

    Czekam i wypatruje, czekam i wypatruje. Mam nadzieje że nie potrwa to długo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. no, czekamy, czekamy!

    OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni