4 września 2011

Newest Zealand koweruje Pixies. WAFP zapowiada Coverland


Ten post zawiera część rozrywkowo-muzyczną oraz ważną informację dla wszystkich fanów naszych wafpowych (nielegalnych) składanek. Zacznijmy od Borysa...

...który wreszcie ujawnił zniecierpliwionym słuchaczom z PL dodatkowy utwór wyróżniający japońską wersję albumu Newest Zealand (Japończycy są rozpieszczani ze względu na tektoniczną niepewność wiszącą nad ich głowami), a jest nim oczywiście I Bleed. Podobno najulubieńsza Borysowa piosenka Pixies brzmi w wykonaniu jego zespołu tak...Dla przypomnienia oryginał:Nie do pobicia, ale wersja Newest Zealand ma swój wdzięk, prawda?

Kim jest ta dziewczyna?


Już niedługo na naszych łamach pojawi się dwupłytowa składanka Coverland, czyli nasz wybór najciekawszych, najfajniejszych, najbardziej nam miłych coverów utworów polskich i zagranicznych wykonywanych przez polskie zespoły alternatywne.

Bądźcie czujni, wypatrujcie.

5 komentarzy:

 1. brzmi jak Sad Kermit; cover udany moim zdaniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. O co chodzi z tym obrazem? To jakiś konkurs? Te obraz z prawej nazywa się "Dziewczyna w czerwonej sukni" (choć czasami jest w "sukience" lub "peleryna"). Ten obraz z lewej ma tę samą nazwę co z prawej, tak? Aha, rozumiem, że jest nawiązanie do coveru. Jakąs nagrodę dostanę? Gdzie mam podać adres?

  OdpowiedzUsuń
 3. to nie żaden konkurs, a zresztą skoro nie odgadłaś tytułu drugiego obrazu, to nagroda się nie należy :)

  to zajawka naszej nowej składanki z coverami, o czym jest dość wyraźnie pod obrazkiem. za parę dni wyjaśni się również sprawa obrazów. cierpliwości :)

  [m]

  OdpowiedzUsuń
 4. Borys nadal nie potrafi śpiewać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy to możliwe by muzyka była nielegalna?

  OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni