8 września 2009

Debiutanci i gwiazdy na GO Rock Festiwal

Znamy już zespoły, które w tym roku wystąpią w charakterze gości specjalnych podczas piątej edycji GO Rock Festiwal. Koncerty w ramach festiwalu odbywać się będą jesienią w Stalowej Woli.

Festiwalowe dni uwieńczą występy kolejno zespołów: Mitch & Mitch, Fisz Emade, Holden Avenue oraz Baaba Kulka. Koncerty odbywać się będą w cztery kolejne soboty, począwszy od 14 listopada do 5 grudnia.


Głównym elementem festiwalu jest konkurs. Zgłoszenia zespołów chętnych do udziału tej w części GO Rock'a przyjmowane są do 30 września za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.gorock.pl. Po przesłuchaniu demówek wybrane formacje zostaną zaproszone do występu na żywo, a skład najlepiej oceniony przez jury otrzyma 3000 zł oraz statuetkę dużego łosia [jest o co walczyć! - m]. Swojego faworyta wybierze także festiwalowa publiczność.

Organizatorzy mają nadzieję, że festiwal stanie się miejscem spotkań muzyków, dla których rock jest punktem wyjścia do twórczych poszukiwań w muzycznym gąszczu. Celem GO Rock'a jest bowiem promowanie świeżego brzmienia i niekonwencjonalnego podejścia do muzyki rockowej.


GO Rock Festiwal 2009 - program


14 listopada 2009 r. (sobota) godz. 18:00
Zespoły konkursowe oraz MITCH & MITCH

21 listopada 2009 r. (sobota), godz. 18:00
Zespoły konkursowe oraz FISZ EMADE

28 listopada 2009 r. (sobota), godz. 18:00
Zespoły konkursowe oraz HOLDEN AVENUE

Finał GO Rock Festiwal 2009
5 grudnia 2009 r. (sobota)
godz. 18:00 Zespoły konkursowe oraz BAABA KULKA

Informacja organizatora

2 komentarze:

  1. holden jest gwiazdą??? chyba organizatorowi coś sie pomyliło!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie gwiazdą tylko gościem. Z tego, co wiem to nie jest festiwal dla gwiazdeczek :)

    OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni