26 września 2009

Reklama na We Are From Poland

Reklama na blogach ma świetlaną przyszłość – tak przynajmniej twierdzą osoby, które wiążą z nią swoją przyszłość :) Jeśli myślisz o promowaniu swoich produktów lub usług na blogach, to jesteś w odpowiednim miejscu.

Dlaczego na WAFP?

Bo to blog, który stał się marką. Każdy, kto szuka dobrej nie-mainstreamowej polskiej muzyki, musi trafić na WAFP. Blog istnieje od czerwca 2007 roku i od tego czasu solidnie zakorzenił się w polskiej blogosferze oraz świadomości fanów dobrej muzyki. Ciężką pracą zasłużyliśmy na to, że nasze recenzje cytują dziennikarze prasowi, organizatorzy festiwali (vide: strona Off Festivalu) oraz wydawcy fonograficzni. Do naszych tekstów wiodą setki odnośników z witryn zajmujących się kulturą, z profili Myspace i Last.fm, forów dyskusyjnych i blogów. WAFP jest doskonale spozycjonowany i w przypadku ogromnej liczby słów kluczowych zajmuje czołowe miejsce w wyszukiwarce Google.

Siłą WAFP są czytelnicy: ludzie młodzi (dominuje grupa wiekowa 18-25 lat), otwarci, ciekawi świata. Od początku istnienia tępimy chamstwo i awanturnictwo – dlatego dziś WAFP jest miejscem spokojnej i rzeczowej dyskusji. Lubimy się spierać na argumenty nie na wulgaryzmy. Dlatego też blog ma szerokie wsparcie wśród artystów – również tych, których skrytykowaliśmy (każdą krytykę uzasadniamy).

Załoga WAFP ciągle pracuje nad rozwojem - swoim i strony. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, jakie daje technologia. Na blogu można posłuchać wybranych przez autorów piosenek, oglądać wideoklipy, brać udział w ankietach, komunikować się z innymi fanami muzyki.Statystyki luty/marzec 2010. Źródło: Google Analytics. Szczegółowe statystyki udostępniamy na życzenie.


Zapraszamy do współpracy!

Pytania? Propozycje? Kontakt: wearefrompoland@gmail.com

1 komentarz:

  1. sprzedales sie! a serio, najwyzsza pora.

    OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni