19 października 2009

Czy wiecie, że... Homosapiens się reaktywowali?!!

Co za szok! Absolutnie kultowa kapela z Guzikiem w roli lidera nie tylko postanowiła wznowić koncerty, ale jest w trakcie nagrywania nowej płyty! Tak oto spełnia się moje wielkie marzenie - powrót do czynnego muzykowania pana Guzika. Obok powrotu Happy Pills może to być największe wydarzenie tego roku. Alleluja!

A teraz okaże się, że jestem kompletnym osłem, bo wczoraj Homosapiens grali koncert... tuż obok mnie, w Katowicach. A ja dowiaduję się o tym dopiero dziś, w poniedziałek rano. No szlag by to.

Dla czytelników bardziej czujnych jeszcze nic straconego, zespół zagra w październiku jeszcze trzy koncerty. A mianowicie:

 • 22 paź 2009 Pod Minogą Poznań
 • 23 paź 2009 Bałagan Artystyczny Tuczno
 • 24 paź 2009 Klub Żak Gdansk

Gdyby ktoś z Was trafił na jeden z tych gigów, proszę uprzejmie o wrażenia :)

Obecny skład Homosapiens: Grzegorz "Guzik" Guziński, Patryk Stawiński (Loco Star), Marcin Majkowski (Silver Rocket), Arkadiusz Kraśniewski (Tymon & Transistors), Marcin Bildziukiewicz. [m]

5 komentarzy:

 1. widziałem ich kiedyś na koncercie w trójce na myśliwieckiej.. i mogę powiedzieć, że był to mój najlepszy koncert w życiu na jakim byłem, bez jaj
  pamiętam, że promowali wtedy big frank.
  zespół zrobił na mnie ogromne wrażenie, ciekawe jak się ma teraz

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłem, widziałem, słyszałem. 16/10 we Wrocławiu.
  Mój czwarty koncert Homosapiens.

  Zespół w dobrej formie, nieco przemeblowany - bez Jacka Kuleszy (grał jako support solo) i bez lampki na klawiszu Guzika. Stare hity i kilka nowych kawałków - niektóre rewelacyjne, ze świetnymi jaki zawsze melodiami i coraz śmielej używanym laptopem.
  Smutne, że w Firleju było z 50 osób. Garstka lokalnych muzyków (Hurt, Ocean), mała grupa 30-latków, pamiętająca zespół sprzed lat i odrobina wrocławskiej młodzieży (tej nieco "alternatywenej"). Guzik się starał, ale w "tłumie" zabrakło jakiejś iskry.

  pozdrawiam
  Tarus

  OdpowiedzUsuń
 3. 50 osób, to jeszcze nie tak tragicznie :) Miejmy nadzieję, ze płyta coś zmieni i koncerty będą lepiej obłożone. Zespół nie za bardzo się postarał z nagłośnieniem tej minitrasy w mediach.

  Tarus, a udało Ci się zrobić jakieś fotki? Może podeślesz + parę zdań o koncercie? To puścimy jako relację :) Pozdro [m]

  OdpowiedzUsuń
 4. koncert we Wrocławiu był niestety słaby.

  Pozdrawiam

  Jeden z 30. latków, wyglądający jak alternatywny młodzieniec

  OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni