6 listopada 2009

Bartłomiej Wołyniec: Our Scars SP (wyd. własne, 2009)

Tak jest, właśnie u nas, właśnie dziś. Singiel Bartka Wołyńca, który zaskoczył, wielu zauroczył, paru zirytował, ale na pewno nikogo nie pozostawił obojętnym na jego twórczość zaprezentowaną na debiutanckiej EP-ce Hypochondriac Queen – tenże singiel właśnie przed wami. Piosenka Our Scars zapowiada pełnowymiarowy – chociaż bardzo krótki (tylko 7 nagrań) – album artysty, który jest już gotowy, i nawet już go słuchałem (i jest naprawdę interesujący), jednak póki co nie ma wydawcy. Poszukiwania trwają. Miejmy nadzieję, że potrwają niezbyt długo i wkrótce w wasze i nasze łapki trafi w wersji oficjalnej.

No to słuchamy:
Czy warto czekać na całą płytę? Your choice. [m]

10 komentarzy:

 1. A czemu nie w Nasiono?

  OdpowiedzUsuń
 2. no i niestety troche wyszlo szydlo z worka. jak dla mnie nazbyt jednoznaczny wplyw johna f. i wokal w kontekscie klasycznie zaaranzowanej piosenki zaczyna draznic maniera. epka byla fajna w swej powsciagliwosci, tym razem jest jednak zbyt doslownie

  niemniej zycze powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. Ej no co to ! Super ! Tak trzymać !

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo Fajny kawałek !
  Czekam na płyte !

  OdpowiedzUsuń
 5. Wpływ Johna F., te synestezyjnie hipnotyczne dźwięki... Kawał porządnego kawałka... Dobra robota - tyle napiszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. mistrzowska gitara przestawia żebra.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne brzmienie gitary. Czekam na płytę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli wszystkie piosenki na płycie są takie świetne jak "Our Scars" to ja chcę ją jak najszybciej usłyszeć całą.Zdążyłem już polubić ten charakterystyczny wysoki wokal Bartka, a jeśli kogoś drażni ta maniera, to znaczy, że to nie jest płyta dla niego, bo jak coś jest dla wszystkich, to jest dla nikogo.
  Tak trzymaj Bartek, jest super. Życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 9. `Our Scares` po prostu nie może nie zachwycić. A nowa płyta, jeśli już zostanie wydana, na pewno nie przeminie bez echa. Co więcej? Chyba brak mi słów. `Our Scares` mnie zaczarowało.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wolałam słodkie wycie wilka 'mamo, mamo!' niż czarny prostokąt, ale podoba mi się "OS" i wiem, że na pewno B. jest nieprzeciętnym i świadomym swojej twórczości Muzykiem .

  OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni