Współpraca z WAFP!

Współpraca redakcyjna  
Jeśli potrafisz i chcesz pisać o polskiej muzyce alternatywnej, zapraszamy Cię do współpracy.

Jeśli masz ochotę napisać ciekawą i rzetelną recenzję, która będzie pasować do profilu bloga – nie wahaj się użyć poczty elektronicznej i wyślij do nas swój tekst. Tekst nie powinien być nigdzie opublikowany, preferowana forma to recenzja (ale może być też felieton, artykuł na temat rynku muzycznego itp.).

Współpraca ma charakter non profit, ale możesz liczyć na dostęp do najnowszej muzyki od naszych partnerów i zaprzyjaźnionych artystów.

Artyści
Jeśli chcesz mieć pewność, że WAFP! zauważy twój nowy zespół, napisze recenzję świeżo wydanej EP-ki lub płyty - pozwól sobie pomóc! Napisz do nas i wyślij swoje nagrania, najlepiej w postaci dobrej jakości mp3 (zalecane 320 kbps) wraz z okładką płyty i krótkim info. Przyjmujemy też muzykę w formatach bezstratnych: flac i wav.

Wydawcy     
Zachęcamy do podjęcia systematycznej współpracy z WAFP! Płyty przesyłajcie do nas w postaci cyfrowej (mp3 320 kbps, flac, wav).

Uwaga! Recenzujemy tylko muzykę polskich wykonawców oraz składów międzynarodowych mających personalne powiązanie z Polską. Prosimy nie dostarczać nam płyt zagranicznych, ponieważ nie będą one u nas opisywane.

Podchodzimy poważnie do twórców i efektu ich pracy, dlatego unikamy recenzowania płyt na podstawie streamingów. Nie przyjmujemy też linków do odsłuchów na platformach wymagających zakładania konta / logowania (np. Spotify, Deezer).  

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem: wearefrompoland@gmail.com. 

Aktualizacja: maj 2020

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni