2 czerwca 2011

Składanki WAFP ciągle pożądane!

Zakończyła się ankieta, w której poprosiliśmy Was o opinię na temat naszych blogowych kompilacji. Czy jest na nie w dalszym ciągu zapotrzebowanie? Zdaniem 78% głosujących - tak! Zaledwie 9% czytelników uznało, że ich formuła się wyczerpała, zaś 12% nie wie, o czym mowa (pora się dowiedzieć!).

Wyniki ankiety, a przede wszystkim komentarze pod postem Quo vadis, składanko? przekonały nas, że warto przygotować kolejny zestaw piosenek pod szyldem WAFP Vol. 8. Prace już ruszyły, a motywem przewodnim, obok wakacyjnej lekkości, będzie świeżość, jaką mogą nam dać tylko debiutanci. Planujemy zatem składankę, na której znajdą się wyłącznie artyści debiutujący, częstokroć zupełnie jeszcze nieznani i dopiero przez nas odkrywani. W okolicy wakacji dostaniecie prawdziwą muzyczną bombę energetyczną ;) Więcej szczegółów i termin wydania w oficjalnej zapowiedzi - pod koniec czerwca.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za wszystkie konstruktywne opinie - przeanalizowaliśmy je i postaramy się spełnić Wasze oczekiwania.

WAFP!

5 komentarzy:

 1. wszystko ładnie pięknie ale

  GDZIE SIĘ PODZIAŁ 1 % ?!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie błąd związany z zaokrąglaniem

  OdpowiedzUsuń
 3. Można zgłaszać się jako zespół, czy macie już wybrane zespoły?

  OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni