29 czerwca 2014

7 lat minęło... A planeta kręci się dalej w tym samym kierunku


Niezalowy światek odpowiedział czynnie. Zobaczcie co i w jakiej formie nam życzą!

Nie sposób nie rozpocząć od Kiev Office, którzy nagrali dla nas piosenkę! Mam nadzieję, że wejdzie na ich kolejną płytę! (chociaż na kolejną z odrzutami i rarytasami). Listen up!Od Muzyki Końca Lata dostaliśmy text mesydż takiej treści:

Za nakręcanie niezależnej sceny muzycznej; za zainteresowanie nawet najmniejszymi przejawami twórczego muzykanctwa, za te wszystkie życzliwe impulsy, które pewnie niejednego grajka zachęciły do kontynuowania przygody z dźwiękami, należy Wam się co najmniej śniadanie do łóżka, medal prezydenta i wczasy w tatrzańskim ośrodku ZAIKS. Bierzemy!

Duet Paula i Karol złożył nam bardzo sympatyczne życzenia w formie wideo. Czy nie są uroczy?Drekoty również coś dla nas mają:Chłopaki z wytwórni Music Is The Weapon wyskoczyli na siłkę pod gołym niebem i wysłali nam taką oto relację ze spotkania menedżmentu:Zespół Gentleman! z Trójmiasta połączył życzenia z reklamą ich nowego klipu. Spryciarze...Lollipopsi również o nas pamiętali i przesłali nam taką wideo-kartkę z życzeniami:Z kolei od Ms. No One dostaliśmy taką pocztówkę:


Chcielibyśmy mieć takie paczki jak Arnie!

Na koniec anonim. Wahaliśmy się przed jego publikacją, gdyż zawiera on jawną groźbę. Na szczęście ustaliliśmy już źródło jego pochodzenia i możemy śmiało oświadczyć, że mamy haki na tę podejrzaną redakcyjkę! (TegoSłucham.pl - przestańcie nas ubiegać w prezentowaniu nowości!).I jeszcze kartka z Paryża od zespołu Plug&Play!
Dzię-ku-je-my!!!!!
WAFP!

1 komentarz:

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni