21 maja 2008

Open'er i Off - mekki fanów indie i alternatywy

Zakończyła się ankieta, w której padło pytanie: W których z podanych festiwali zamierzasz wziąć udział? Od początku dwa festiwale szły łeb w łeb, ostatecznie nieznacznie wygrał "markowy" Open'er w Gdyni, zbierając 98 (54 proc.) deklaracji udziału. Tuż za nim stosunkowo młoda impreza, czyli trzecia edycja Off Festiwalu w Mysłowicach, na którą zamierza się wybrać 93 (51 proc.) uczestników ankiety. Pozostałe festiowale dzieli od zwycięców niemal przepaść. Do Jarocina wybiera się 38 (21 proc.) osób, a do Bydgoszczy na Low-Fi 23 (12 proc.). Pamiętajmy jednak, że ostatni z festiwali jest imprezą kameralną i jako jedyny odbywa się nie na wolnym powietrzu, a pod dachem.

W sumie oddano 252 głosy na 180 biorących udział w ankiecie, co oznacza, że wielu z Was planuje zaliczyć więcej niż jeden festiwal. Tak trzymać! Dzięki za udział w badaniu.

Szczegółowe informacje o wykonawcach można śledzić na bieżąco na stronach organizatorów festiwali. Ze swojej strony zaproponuję niebawem praktyczny poradnik jak bezpiecznie i bezstresowo dotrzeć na festiwal w Mysłowicach. Z Don't Panic traficie lepiej niż z GPS-em;) [m]

2 komentarze:

  1. a tam bezstresowo i bezpiecznie - najlepiej CIEKAWIE :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. a pominiety zostal bardzo interesujaco zapowiadajacy sie festiwal Rafineria: http://www.lastfm.pl/event/571248
    godny polecenia:-)

    OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni