1 czerwca 2009

Singiel promocyjny + zapowiedź We Are From Poland Vol.5

Zapowiadamy piątą część kompilacji We Are From Poland! I nie robimy tego ot tak sobie – na zachętę zapraszamy do posłuchania specjalnego singla, który umili wam oczekiwanie na zasadniczą płytę.

Na singlu dwie piosenki. Pierwsza to światowa premiera nowego nagrania Kiev Office, zapowiadającego wyczekiwaną debiutancką płytę, która ukaże się pod koniec wakacji. Jeśli cała będzie taka jak Opony, to możemy się spodziewać prawdziwej petardy! Numer drugi to coś zupełnie innego: zjawiskowa Hevel Piugh z oniryczną i magiczną kompozycją Will To Say. Co tu dużo gadać – zakochacie się!

pobierz / download

Trochę konkretów na temat Vol.5. Będzie to najbardziej napakowana edycja z dotychczasowych – 25 utworów! I powiedzmy sobie szczerze – zgromadzenie takiej liczby nagrań nie wymagało wielkiego napinania mięśni ani tym bardziej obniżania poziomu kompilacji. Z wyjątkiem Kiev Office żaden z wykonawców nie występował jeszcze na WAFP, co tylko potwierdza jak wielu mamy młodych ciekawych wykonawców, których warto przedstawić i promować.

Czego możecie się spodziewać? Bardzo różnorodnych dźwięków, klimatu zmieniającego się jak szkiełka w kalejdoskopie. Hasłem przewodnim Vol.5 jest Eksperyment i zabawa dźwiękiem. Sporo takiej zabawy i manipulowania stylistykami czeka na wszystkich tych, którzy z otwartym umysłem podchodzą do odkrywania muzyki. Rock’n’roll, electro, pop, disco, muzyka akustyczna, emo core – to tylko niektóre nazwy, jakie można wymienić.

Premiera: piątek 12 czerwca 2009. Nie przegapcie najgorętszego składaka wakacji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni