24 lipca 2007

Pierwszy 1000, czyli trochę statystyki

Właśnie stuknęło nam pierwsze 1000 wizyt i to w dość krótkim czasie, bo od 10 lipca licząc. Można więc już pokusić się o pewne podsumowanie działalności Don't Panic We Are From Poland.

Tysiąc wizyt przekłada się na prawie 350 użytkowników. Całkiem sporo jak na stronę, która wystartowała niecały miesiąc temu.

Najpopularniejsze słowa-klucze, które doprowadziły Was na stronę bloga to: nosowska i unisexblues, hurt i nowy początek, kobiety i amnestia. Czyżbyśmy znali już najważniejszych wykonawców i płyty tego roku?:) Inne powtarzające się frazy to: out of tune, julia marcell, brylewski, psychocukier.

Skąd są czytelnicy bloga? Jeśli chodzi o Polskę, najwięcej pochodzi z województw: mazowieckiego, śląskiego, łódzkiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. System monitorujący odnotował też wizyty internautów z kilku krajów europejskich (najwięcej z Irlandii, Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, a także Finlandii), Stanów Zjednoczonych (m.in. Kansas City, Nowy Jork, Filadelfia) i Azji (azjatycka część Rosji, Japonia i Filipiny). Czujmy się światowcami!

Miłą wiadomością jest też ta, że średni czas wizyty na blogu przekracza 4 minuty, co jest naprawdę dobrym wynikiem na stronę złożoną przede wszystkim z tekstów.

Dziękuję za odwiedziny i wierzę w to, że będziemy razem. W końcu nie mamy się czego wstydzić - jesteśmy z Polski!

A już pod koniec wakacji czeka na Was kilka sympatycznych niespodzianek. Zaglądajcie często!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni