30 października 2012

[Przed premierą] Drekoty: Za + Parestezja


Długo wyczekiwana debiutancka płyta Drekotów pod (nie)wiele mówiącym tytułem Persentyna, pojawi się w sprzedaży już 16 listopada nakładem Thin Man Records. Czego się po niej spodziewać?

O nie, wszystkiego wam nie zdradzimy. Ale kilka faktów, owszem. Płyta liczy 14 tracków i trwa ponad godzinę. Trzy dziewczyny, pod kierownictwem Kuby Łuki (MorF, Pasimito), stworzyły zestaw piosenek niepokornych, wykrzywionych, dziwacznych i - rzecz jasna - melodyjnych. Za mastering odpowiada Marcin Bors.

Na początek singiel Za, do którego powstał teledysk:Tylko dla czytelników WAFP przedpremierowa Parestezja:WAFP jest patronem medialnym albumu.

6 komentarzy:

 1. Rzepkę - perkusistkę i chyba mózg zespołu, pamiętam z występów z Budyniem. Chętnie bym poszedł na koncert, bo dobre rzeczy słyszę.

  (Ludzie nie komentują m.in. ze względu na te captcha...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CAPTCHA chwilowo zdjęta (do czasu aż mnie znowu spam wkurfi) [m]

   Usuń
 2. Brawa dla Kuby Łuki i dla Marcina Borsa, dla Thin Man Records i TRZECH ANONIMOWYCH DZIEWCZYN , czekamy oczywiście na fotki kociaczków , i dziękujemy za iście tabloidową informację WAFP-owi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Specjalnie dla Ciebie, drogi Anonimowy, nazwiska tych utalentowanych dziewcząt: Ola Rzepka, Magda Turłaj, Zosz Chabiera. Nagie foty wkrótce.

   Usuń
 3. Ha, dzięki za szybką reakcję :)

  OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni