21 grudnia 2014

Świąteczna paczka od WAFP: BLD, Die Flöte, Natasza Ptakova, Niewietrzone miasto, Peter J. Birch, The Lollipops do wzięcia


Nadszedł czas prezentów. My też mamy coś dla was - uzbierało się trochę dóbr, które chcemy przekazać w dobre ręce. Oczywiście, w zamian za odpowiedzi na pytania.

Do wyboru mamy płyty i książkę. Możecie wziąć udział w jednym konkursie lub we wszystkich. Ważne! Jeden konkurs = jeden mail. Nie wysyłajcie odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe w jednym mailu. W temacie maila wpiszcie nazwę zespołu, którego dotyczy konkurs.

No to zaczynamy!

Bad Light District. Do wygrania najnowsza, trzecia płyta zespołu, Science Of Dreams. Pytanie: W jakim innym krakowskim zespole gra lider BLD Michał Smolicki?

Die Flöte: Pizza. Pytanie: Jaką pizzę chciałbyś zjeść z zespołem Die Flöte?

Natasza Ptakova. Mamy dla was pierwszą EP-kę K.A. młodej wokalistki. Wystarczy podać nazwę miasta, z którego pochodzi.

Niewietrzone miasto. Przemysł muzyczny pokolenia cyfrowego. To książka zawierająca wywiady z muzykami związanymi ze sceną lokalną pewnego polskiego miasta. O jakie miasto chodzi? 

Peter. J. Birch i jego płyta Yearn to kolejna nagroda. Pytanie: Jak nazywa się lokalny label wydający płyty Petera od początku jego kariery solowej?

The Lollipops: Miniatures. W jednej z piosenek na tej płycie Kasia Staszko śpiewa w innym języku niż zwykle. W jakim?

Odpowiedzi ślijcie do końca roku na adres wearefrompoland@gmail.com.

Pamiętajcie o zasadzie 1 konkurs = 1 mail. Nie zapomnijcie podać swoich danych adresowych.

Dobrej zabawy i powodzenia!
WAFP!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najczęściej czytane w ciągu ostatnich 30 dni